Kariera

Aestimo jest jedną z najbardziej doświadczonych firm z obszaru oceny technologii medycznych. W związku z ciągłym rozwojem oraz rosnącą liczbą nowych projektów poszukujemy specjalistów z zakresu oceny technologii medycznych. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Specjalista ds. oceny technologii medycznych

Wykształcenie
  • ukończony kierunek studiów: biologia, biotechnologia, medycyna, ochrona zdrowia, matematyka/fizyka (ewentualnie w trakcie nauki – 5. rok studiów)
Miejsce Pracy
  • Kraków
Opis stanowiska
  • interesująca i rozwijająca praca przy komputerze z wynikami badań klinicznych publikowanymi głównie w języku angielskim
  • szczegółowa analiza problemów zdrowotnych
  • ocena jakości badań, ekstrakcja danych i metaanaliza, obliczenia statystyczne i formułowanie wniosków
  • tworzenie modeli farmakoekonomicznych, szacowanie kosztów choroby, analiza przeżycia
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość język angielskiego (szczególnie ważne rozumienie tekstu pisanego)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • zdolności analityczne
  • dodatkowym atutem będzie znajomość statystyki
Oferujemy
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • rozwijającą pracę umysłową
  • doskonalenie umiejętności językowych (j. angielski)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość współautorstwa publikacji
  • pakiet socjalny
Zwróć uwagę...

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
prosimy przesyłać na adres:
biuro@aestimo.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”